Serwis


Firma D-SYSTEM specjalizuje się w serwisie drukarek i kserokopiarek takich firm jak: Ricoh, HP, OCE, Sharp, Canon, Konica Minolta,  Toshiba, Kyocera Mita, Xerox, Panasonic, Samsung, Lexmark, Citizen, OKI. Prowadzimy serwis drukarek różnych typów, w tym w szczególności drukarek atramentowych, laserowych oraz igłowych zarówno nowszych, jak i starszych modeli.

Oferujemy również usługi w zakresie montażu sieci komputerowych.
Instalowane przez nas sieci komputerowe wykonywane są w technologiach przewodowych (Ethernet) i bezprzewodowych (WiFi), szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej konfiguracji sprzętowej i programowej, by zapewnić pełną stabilność i bezpieczeństwo wykonanej przez nas sieci komputerowej.
Posiadamy własną ekipę montażowo-serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę.
Oferujemy między innymi:

  • wykonanie okablowania oraz instalację elementów pasywnych (UPS, szafy na urządzenia, gniazda sieciowe, listwy maskujące),
  • konfigurację urządzeń sieciowych (routery, switch-e, karty sieciowe, hotspoty),
  • konfigurację serwerów oraz wdrożenia usług sieciowych (firewall, WWW, e-mail, FTP, itp.) z wykorzystaniem systemów Windows oraz Linux,
  • integrację sieci LAN z infrastrukturą innych sieci (telefonicznej, WAN, itp.).

Ponadto świadczymy usługi obejmujące naprawy innych urządzeń biurowych m.in.: ploterów, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów, niszczarek, bindownic, liczarek do banknotów, maszyn do pisania, kalkulatorów, komputerów i laptopów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego.
Nasz zespół to osoby wykwalifikowane oraz dysponujące zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami, mające za sobą liczne szkolenia serwisowe w zakresie obsługi urządzeń biurowych. Serwis drukarek i kserokopiarek jest prowadzony przez nas z wykorzystaniem oryginalnych i wysokiej jakości części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Gwarantujemy skuteczne i błyskawiczne naprawy. Serwis wykonujemy głównie na miejscu a w przypadku czasochłonnych napraw oferujemy urządzenia zastępcze.

 

ZAPRASZANY DO WSPÓŁPARCY